Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD

iyi kalite endüstriyel ultrasonik temizleyici satış için
iyi kalite endüstriyel ultrasonik temizleyici satış için
Ben sohbet şimdi

Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD

1 2 3
Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD
Dekang Ofis Toplantı Salonu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Dekang / DK Sonic
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 5000000-6000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 60% - 70%
Shenzhen DeKang Elektronik Temizleme Aletleri A.Ş., LTD araştırma ve geliştirme, üretim ve ticari, ev, endüstriyel yüksek güçlü ultrasonik temizleyiciler vb. Satışa odaklanan kapsamlı bir yeni yüksek teknoloji ürünü kuruluştur. Özellikle, ayrıca standart dışı özelleştirebilirsiniz müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürünler.

AR-GE departmanımız beş bölüme ayrılabilir: mekanik yapı tasarım bölümü, elektronik tasarım bölümü, yazılım geliştirme bölümü, grafik tasarım bölümü, test bölümü. Tüm üyeler en az 5 yıllık Ar-Ge deneyimine sahip mükemmel mühendislerdir. Dünyadaki en ileri teknolojiyi ürünlerimize tanıtmak ve bazı yenilikler geliştirmek için çok iyiler. Özellikle Çin'deki bazı enstitüler veya kolejlerin mükemmel profesörleri ile işbirliğine de çok dikkat ediyorlar. Ayrıca, her yıl Ar-Ge ve yeni ürünlerin üretimi için yeni gelişmiş ekipman satın almak için çok para harcıyoruz.

Şimdi ürünlerimiz ev ultrasonik temizleyiciler, akıllı ultrasonik temizleyiciler, dijital ultrasonik temizleyiciler, mekanik ultrasonik temizleyici, endüstriyel ultrasonik temizleyiciler vb oluşmaktadır. Tüm standart ürünlerimiz CE sertifikası, RoHS sertifikası, FCC sertifikası vb gibi birçok uluslararası standartlara ulaşmıştır. Ayrıca, Dekang ayrıca standart olmayan ürünlerin kalitesini kontrol etmek için sıkı inceleme prosedürlerine sahiptir.

DeKang'ın VIP müşterileri için, piyasaya çıktıklarında belirli bir miktardan daha az maliyete sahip yeni ürünlerimizin en yeni ürün bilgilerini ve ücretsiz örneklerini alabilirler. Ayrıca, Dekang tüm ürünlerimiz için 1 yıl garanti vermektedir. Herhangi bir kusurlu ürün, bilerek kırılmadıkça yeni ürünlerle değiştirilebilir. Ayrıca, Dekang birkaç online sorgulama platformu ve teknik tartışma forumu başlattı. Herhangi bir müşteri bir sorgulama yapabilir veya çevrimiçi teknik sorular sorabilir. Özellikle müşteriler, Facebook, Twitter, VK, Linkedin, Google+, Youtube vb.

Müşteri odaklı! Profesyonel! İyi niyet! Sürekli yenilikçi! Titiz!

Dekang her zaman ortaklarla işbirliğine önem veriyor ve onlarla bir kazan-kazan durumu yaratmaya çalışıyor. Gereksinimleri ile ciddi ol, onları tatmin etmek için hiçbir çaba sarf etmeyin. DeKang, süper ortağın!

İletişim bilgileri
Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD

İlgili kişi: Ms. Sandy Wang

Tel: 86-755-2357-5005

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)