Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
iyi kalite endüstriyel ultrasonik temizleyici satış için
iyi kalite endüstriyel ultrasonik temizleyici satış için
Ben sohbet şimdi

Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD

1 2 3
Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD
Dekang Ofis Toplantı Salonu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Dekang / DK Sonic
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 5000000-6000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 60% - 70%
Aralık 2010'da, Dekang bir dizi ev tipi ultrasonik temizleyiciyi piyasaya sürdü.
Haziran 2011'de, Dekang ticari amaç için bir dizi mekanik ultrasonik temizleyici geliştirdi. Tüm mekanik ultrasonik temizleyiciler, kaynak boşluğu olmayan bir damgalama tankına, paslanmaz çelik bir muhafazaya ve daha uzun bir servis ömrüne sahip olan bir kapaklara sahiptir. Özellikle 40KHz ultrasonik frekanslı yüksek performanslı transdüserler kullanırlar. Bu dönüştürücüler tarafından üretilen küçük mikroskobik kabarcıklar, yaygın temizlik araçlarıyla temizlenmesi çok zor olan düzensiz ve karmaşık aletleri, bileşenleri ve PCB'leri temizleyebilir. Bu aletlerin, bileşenlerin ve PCB'lerin erişilemeyen gözenekleri, herhangi bir fiziksel temizlik çizilmeden de temizlenebilir.
Mayıs 2013'te Dekang'ın Ar-Ge departmanı, dijital kontrol teknolojisini ultrasonik temizleyicilere tanıttı ve uyguladı. İnsanların herhangi bir tam çalışma sıcaklığını ve ultrasonik temizleyicilerin zamanını ayarlamaları için uygun olan bir LED ekranlı bir dijital kontrol cihazı eklediler.
Aralık 2014'te, Dekang'ın Ar-Ge departmanı teknik bir inovasyon gerçekleştirdi ve bir dizi akıllı çift bantlı ısıtma ultrasonik temizleyicileri piyasaya sürdü. Dijital ısıtma ultrasonik temizleyicilere dayanan büyük bir atılımdı. Akıllı çift bantlı ısıtma ultrasonik temizleyiciler , sıcaklık ve zamanın hassas kontrolü için bir dijital kontrolör, yağ ve balmumu daha iyi temizlemek için ısıtma fonksiyonu gibi, aynı zamanda dijital ısıtma ultrasonik temizleyicilerin tüm özelliklerine sahip , aynı zamanda kendi özelliklere sahiptir.
2015 yılının Temmuz ayında , üretim kapasitesini genişletmek ve malların teslim süresini kısaltmak amacıyla Dekang, Shiyan sokağında, Shenzhen şehrinde Bao'an Bölgesi'nde bulunan ve alanı 2.000 metrekare olan bir yere taşındı. Dekang, Çin'deki üçüncü büyük ultrasonik temizleyici üreticisi haline getiriyor.
İletişim bilgileri
Shenzhen DeKang Electronic Cleaning Appliances Co.,LTD

İlgili kişi: Ms. Sandy Wang

Tel: 86-755-2357-5005

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)